جـراحی ایمپـلنت یک روزه

بدون درد و خونریزی با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ✔️

امکان پرداخت اقساطی✔️

فقط با قیمت 1,000,000 تومان

همراه با ضمانت‌نامه کتبی مادام العمر

برای استفاده از این تخفیف باورنکردنی اطلاعات خود را وارد کنید.

  LABKHAND+ 1Artboard 6

  ایمپلنت دندان بدون پس زدن

  به محض آنکه ایمپلنت شما کاشته می‌شود، جوش خوردن استخوان فک با ایمپلنت آغاز می‌شود. اگر این مرحله اتفاق نیفتد، با عنوان شکست اسئواینتگریشن نامیده می‌شود. شکست جوش خوردن دندان با شل شدن آن یا افتادن آن مشخص می‌شود.

  درکلینیک لبخند پلاس به دلیل استفاده از عکسبرداری با اشعه ایکس پانوگرافی سه بعدی، بررسی سابقه پزشکی و استفاده از محصولات استاندارد و با کیفیت  دیگر نگران پس زدن ایمپلنت نباشید.

  برای مشاهده نمونه کار‌ها، به صفحه اینستاگرام کلینیک لبخند+ مراجعه کنید.

  سوالات متداول

  فلپ لس یکی از روش های بسیار کار آمد ایمپلنت دندان است که با استفاده از آن بدون نیاز به عمل جراحی می توانید دندان های جدید بکارید. در این عمل درد،خونریزی، تورم و التهاب، کبودی به شکل قابل توجهی کاهش پیدا میکند. همچنین سرعت عمل در این روش بسیار بالا است و مدت زمان آن مانند پر کردن دندان می باشد.

  طول عمر ایمپلنت دندان می تواند دائمی باشد، اما برخی از عوامل وجود دارد که می تواند ماندگاری آن را به خطر اندازد. ماندگاری بیشتر روشهای دندانپزشکی مانند بلیچینگ، کامپوزیت و لمینت موقتی است اما ایمپلنت جزو آن دسته از درمان های دندانپزشکی است که ماندگاری و طول عمر آن در طول زمان اثبات شده است.

  ایمپلنت دندان نیاز به  رعایت بهداشت عالی دندان دارد. تعهد به مسواک زدن و نخ دندان روزانه ، همراه با بازدیدهای دوره‌ای از دندانپزشک بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید که این عادت های بهداشتی در حفظ سلامت و استحکام دندان های طبیعی شما نیز بسیار مهم است.  طول عمر ایمپلنت در صورت مراقبت صحیح و منظم از آن می تواند دائمی باشد.

  implant

    تهران، جنت‌آباد مرکزی، روبه‌روی بلوار بعثت، ساختمان بانک شهر، طبقه ۴

   ساعت کاری : 9 صبح الی 21 شب

  09026468591

  021-88918591

  خانه رزرو نوبتارتباط با ما
  واتساپ
  تلگرام
  اینستاگرام
  تماس
  پشتیبانی در پیام رسان ها